Acer Swift Edge 14 AI (SFE14-51T-93XD) Copilot+ PC Core Ultra 9 288V/32GB/1TB SSD/14" WQ2.8K OLED Touch 120Hz/ Win11Home
Swift Edge 14 AI (SFE14-51T-93XD) - Copilot+ PC - Windows 11 Home - Intel® Evo™ - Intel® Core™ Ultra 9 processor 288V - NPU Intel® AI Boost up to 48 TOPS - 32 GB LPDDR5X Memory + N/A - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - 14" WQ2.8K 2880x1800 16:10 OLED Multi-Touch Anti-Glare 120Hz DCI-P3 100%/Adobe100% 1,000,000:1 500nits... více
E-shop 5 ks
Kód: NX.JG4EC.004
EAN: 4711474583512
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: ACER
Popis a parametry
Ke stažení
Swift Edge 14 AI (SFE14-51T-93XD) - Copilot+ PC - Windows 11 Home - Intel® Evo™ - Intel® Core™ Ultra 9 processor 288V - NPU Intel® AI Boost up to 48 TOPS - 32 GB LPDDR5X Memory + N/A - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - 14" WQ2.8K 2880x1800 16:10 OLED Multi-Touch Anti-Glare 120Hz DCI-P3 100%/Adobe100% 1,000,000:1 500nits Support HDR True black 500, TÜV Low blue/Eyesafe - Intel® Arc™ Graphics 140V - Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 Killer 1750i + BT 5.4 LE Audio - FHD IR USB TNR camera with 2Mic. and camera shutter - Backlight KB - Fingerprint on Power button - 2x USB Type-C™ port supporting: USB4® 40Gbps / DisplayPort over USB-C / Thunderbolt™ 4 / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 15 or 20 V; 100 W - 1x USB 3.2 Gen2 - 1x USB 3.2 Gen1 - HDMI 2.1 - Corning® Gorilla® Glass Touchpad - Copilot Key (AI) - Acer Sense App - 65Wh Li-ion battery - 100W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO10 - Pearl White + Luxury Gold Full Magensium-Aluminium - 0,99 kg
Operační systém
Windows 11 Home
Procesor
Výrobce: Intel®
Typ: Core™ Ultra 9
Model: 288V
Rychlost: 3,30 GHz
Počet jader: 8
Počet vláken: 8
NPU (Neurální procesorová jednotka)
Výrobce: Intel®
Název: AI Boost
Výkon: 48 TOPS
Grafika
Model: ARC™ 140V GPU
Grafická paměť: Sdílená
Displej
Velikost: 14" (35,6 cm)
Typ: OLED, matný (ComfyView)
Technologie: Eyesafe, TUV nízkoúrovňové modré světlo
Dotyková obrazovka: Ano
Rozlišení: 2880 × 1800
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Poměr stran: 16:10
Paměť
RAM: 32 GB LPDDR5X
Úložiště
SSD: 1 TB
Rozhraní: PCI Express NVMe 4.0
Formát: M.2
Síť a komunikace
Wi-Fi: IEEE 802.11be
Ethernet: Gigabit Ethernet
Bluetooth: 5.4 nebo vyšší
Integrovaná zařízení
Mikrofon: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Reproduktory: 2
Porty
HDMI: 1×
USB 3.2 Gen 1 Type-A: 1×
USB 3.2 Gen 2 Type-A: 1×
USB4: 2×
RJ-45 (síťový port): Ne
Celkový počet USB portů: 4
Vstupní zařízení
TouchPad: Dotykový panel AI Lighting
Klávesnice: Ano, bílé podsvícení
Tlačítko AcerSense
Tlačítko Copilot
Indikátor Caps Lock
Indikátor ztlumení mikrofonu
Baterie a napájení
Typ baterie: Li-Ion
Kapacita: 65 Wh
Výdrž: až 21 hodin
Napájecí adaptér: 100 W
Rozměry a hmotnost
Výška: 9,30 mm
Šířka: 313,7 mm
Hloubka: 229,3 mm
Hmotnost: cca 990 g
Design
Barva: Bílý
Obsah balení
Notebook Swift Edge 14 AI SFE14-51T-93XD
Li-Ion baterie
Napájecí adaptér
Napájecí šňůra
ParametryPorovnání
TPM chip (NTB)
Ne
Snímač otisku prstu (NTB)
Ano
Typ disku (NTB)
SSD
Polohovací zařízení (NTB)
Touchpad
Počet USB portů (NTB)
4
Replikátor portů (NTB)
Ne
Optická mechanika (NTB)
Dotykový displej (NTB)
Ano
Konvertibilní display (NTB)
Podsvícená klávesnice (NTB)
Lokalizace
CZ+SK+ENG
Zařízení 2v1 (NTB)
Barva víka (NTB)
Bílá
Vnitřní barva (NTB)
Stříbrná
GSM modem (NTB)
USB-C
Thunderbolt (NTB)
Numerická klávesnice (NTB)
RJ45 (NTB)
Typ panelu (NTB)
OLED
Provedení (NTB)
Standardní
Určení (NTB)
Běžné použití
Rozlišení (NTB)
2880x1800 (2,8K)
Procesor (NTB)
Intel Core Ultra 9 288V
Typ displeje (NTB)
Matný
Velikost paměti (NTB)
32 GB
Velikost úložiště (NTB)
1 TB
Grafická karta (NTB)
Integrovaná
Operační systém (NTB)
Windows 11 Home
Záruka firma/fyz.osoba (NTB)
2 roky
Úhlopříčka displeje (NTB)
14"
Výrobce (NTB)
Acer
Baterie - počet článků (NTB)
Nespecifikováno
Počet volných paměťových slotů (NTB)
0
Seriový port (NTB)
Čtečka pam.karet (NTB)
Hmotnost (NTB)
Do 1,5 kg
GPSR
Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it
Podpora AI (NTB)
Copilot+ PC
related