Acer Iconia Tab/A14-11MN-A4RA/14"/WUXGA/6GB/128GB/An15/Vapor Silver
Acer Iconia A14 (A14-11MN-A4RA) * vyklápěcí stojan Operační systém: Android™ 15 Procesor: ALLWINNER A733 (Octa-core Arm® Cortex-2*A76 + 6*A55, až 2,2 GHz) Paměť: 6GB LPDDR5 na desce Pevný disk: UFS 128GB Rozšiřitelná paměť: microSD karta (až 1TB, exFAT) Čtečka paměťových karet: slot na microSD Displej: doty... více
Zadejte dotaz, upřesníme
Kód: NT.LK3EE.008
Záruka: 12
Výrobce: ACER
Popis a parametry
Acer Iconia A14 (A14-11MN-A4RA)
* vyklápěcí stojan
Operační systém: Android™ 15
Procesor: ALLWINNER A733 (Octa-core Arm® Cortex-2*A76 + 6*A55, až 2,2 GHz)
Paměť: 6GB LPDDR5 na desce
Pevný disk: UFS 128GB
Rozšiřitelná paměť: microSD karta (až 1TB, exFAT)
Čtečka paměťových karet: slot na microSD
Displej: dotykový 14" WUXGA (1920x1200) 16:10 IPS, 350 nitů, 72% NTSC
Grafická karta: integrovaná
Audio: 4x reproduktor; 1x mikrofon
Fotoaparát: přední 5MP/zadní 8MP
Senzory:
* akcelerometr (G)
* okolní světlo (ALS)
Bezdrátová komunikace: WLAN + WPAN (WIFI 6 802.11ax 1x1 + BT 5.4)
Baterie: 20Wh, 8000mAh, 2článková Li-Ion
Napájení: ne (doporučené 9V/2,22A 20W PD)
Porty:
* 1x USB-C®: USB 2.0
* 1x slot na microSD kartu
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Barva: stříbrná (Vapor Silver)
Materiál: hliník
Rozměry: 324,6x211x8mm
Hmotnost: cca 910g
ParametryPorovnání
Podporované sítě (MHz)
Nepodporuje
Audio 3,5mm jack